Z ŻYCIA BŁAŻOWSKIEGO GOK

side5 slide0 slide1 slide2 slide3 slide4 slide6 slide7

AKTUALNOŚCI

                                                             

 

 

 

 

 

LITERATURA I DZIECI - DZIEŃ BEZ KOMPUTERA
eliminacje gminne - Błażowa, 8.11.2017r.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z KONKURSU - "LITERATURA I DZIECI" - kliknij tutaj

 

Tematyka konkursu dotyczyła alternatywy spędzania wolnego czasu bez komputera – jak może wyglądać dzień spędzony bez ekranów multimediów.
Uczestnicy prezentowali 1 utwór wybranego autora w formie
- recytacji
- inscenizacji
- piosenki (opartej na tekstach wybranego autora)
- prac plastycznych
Eliminacje gminne już za nami, przedstawiamy laureatów konkursu.

Prace plastyczne oceniała Komisja w składzie:
Lidia Domin Trzpis, instruktor plastyki GOK – przewodniczący
Alicja Budyka instruktor k.o. GOK w Błażowej – członek
Andrzej Wróbel dyrektor GOK w Błażowej - członek
Na konkurs wpłynęło łącznie w obu kategoriach 38 prac plastycznych.

W kategorii prac uczniów klas 0- III nagrody otrzymali:

1. Milena Jamróz kl. III SP Białka
2. Jakub Tłuczek kl. II SP Lecka
3. Sebastian Kustra kl. III SP Futoma
4. Dominika Bęben kl. koło plastyczne GOK Błażowa

Ponadto przyznano wyróżnienia:

1. Jakub Stec kl. I SP Błażowa Dolna
2. Nina Galus kl. I SP Błażowa Dolna
3. Dominika Rząsa kl. III SP Białka
4. Julia Kozdraś kl. III SP Kąkolówka
5. Przemysław Gruba kl. III SP Lecka


W kategorii prac uczniów klas IV – VII nagrody otrzymali:

1. Oliwia Groszek koło plastyczne GOK Błażowa
2. Alicja Szeliga koło plastyczne GOK Błażowa
3. Amelia Kocyła SP Futoma

W prezentacjach scenicznych wzięło udział łącznie 21 recytatorów, 5 wykonawców piosenek, i jeden teatrzyk szkolny.
Jury w składzie:
Jolanta Nord – aktorka, przewodnicząca komisji
Alicja Budyka – st. instruktor k.o. GOK w Błażowej
Andrzej Wróbel – dyrektor GOK w Błażowej
przyznało najlepszym wykonawcom nagrody i wyróżnienia:

Recytacja kat. wiekowa I - Nagrody:

1. Iga Kruczek kl. I b SP Błażowa
2. Barbara Piech kl. II SP Błażowa Dolna
3. Mateusz Bober kl. I SP Kąkolówka
4. Julia Wielgos kl. I SP Futoma

Recytacja kat. wiekowa II - Nagrody:

1. Adam Marculeac kl. IV b SP Błażowa Dolna
2. Mateusz Jamróz kl. VI SP Nowy Borek

Recytacja kat. wiekowa II - Wyróżnienia:

1. Wiktoria Synoś SP Błażowa Dolna
2. Samuel Juszczyk SP Błażowa
3. Joanna Gromek SP Białka
4. Klaudia Dziepak SP Błażowa

Piosenka kat. wiekowa I - Nagroda

1. Aleksandra Sowa SP Kąkolówka

Piosenka kat. wiekowa I - wyróżnienie

1. Zespół wokalny SP Futoma

Inscenizacja kat. wiekowa II - Nagroda

1. Grupa teatralna SP Błażowa Dolna

 

 

KONTAKT

 
Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej 
ul. Armii Krajowej 17a, 36-030 Błażowa
 
Tel/fax: (+48) 17-2297-044, 17-2297-100
Email: gokbl@wp.pl  lub  gokblaz@intertele.pl